http://makeupforyou.cz/

Akordy aj tak sme stale frajeri

proč jahody neplodí
můžeš to žít nebo hrát mít nebo chtít mít
titanfall 2 pre order bonus
loterie babiš
ac sparta praha

Jsem ráda, že hledáte inspiraci k líčení.

tak fajn

řekni mi

joga k čemu je dobrá

hry online operace

kdy když ne teď primo levi

rpg hry online v češtině

pancetta kde koupit

proč africké děti nepláčou

kde sledovat premier league

proč jsem si vybrala tuto školu

Michala Němcová Měřínská

Nagy Peter - Aj tak sme frajeri - Zpěvník s akordy
Písničku Aj tak sme frajeri od Petera Nagye dodáváme jako hudební podklad a karaoke. Naše karaoke je vytvořeno podle originální verze skladby vydané na albu Extra - Best Of v roce 1996. Text s akordy ke stažení: 772_Aj_tak_sme_frajeri-AKORDY.doc (36 KB)

Nagy Peter - Aj tak sme frajeri - Zpěvník s akordy
G D G Aj tak sme stále frajeri. 2. Výroky železných mužov zhrdzaveli záhadnou hrdzou. Už hľadíme stále pravde priamo na pery, chce to len neuhnúť od dverí. Už hľadíme stále pravde priamo na pery, ó Aj tak sme stále frajeri. A E A R: Aj tak sme stále frajeri - stále tí istí frajeri.

AJ TAK SME STÁLE FRAJERI CHORDS by Peter Nagy @ …
akordy aj tak sme stale frajeri Bmi C G Aj tak sme stále frajeri - stále tí istí frajeri. Ami D Emi C /: Tento ľahký úsmev nič už len tak neskriví. G D G Aj tak sme stále frajeri. :/ Emi7 C D G *: Pod pásom bolí každý úder zvlášť. Emi7 C D F Svet nie je taká plytká mláka, ako sa ti zdá C D prvýkrát, jé. 3. Každou fackou trochu iní sme - do života drahé zápisné. Tento ľahký úsmev nič už len tak neskriví. Aj tak sme stále frajeri.

Chords for Aj tak sme stale frajeri
Aj tak sme D stále fraje G ri. Výroky železných mužov zhrdzaveli záhadnou hrdzou. Už hľadíme stále pravde priamo na pery, chce to len neuhnúť od dverí. Už hľadíme stále pravde priamo na pery. Aj tak sme stále frajeri. Aj tak sme stále frajeri - stále tí istí frajeri. Aj tak sme stále frajeri - stále tí istí frajeri.

Peter Nagy - Aj tak sme stále frajeri [akordy a text …
G Aj tak sme D stále fraje G ri. ® G Aj tak sme D stále fraje G ri - stále tí istí fraje Hmi ri. Aj tak sme C stále fraje G ri - stále tí istí frajeri. Ami Tento ľahký D úsmev Emi nič už len tak C neskriví. G Aj tak sme D stále fraje G ri. Ami Tento ľahký D úsmev Emi nič už len tak C neskriví. G Aj tak sme D stále fraje G ri.

AJ TAK SME STÁLE FRAJERI CHORDS by Peter Nagy @ Ultimate
G D G Aj tak sme stále frajeri. [Chorus 2] A E A Aj tak sme stále frajeri - stále tí istí frajeri. C#m D A Aj tak sme stále frajeri - stále tí istí, jéé. Bm E F#m D Tento ľahký úsmev nič už len tak

Karaoke: Aj tak sme frajeri - Peter Nagy, eShop …
akordy aj tak sme stale frajeri Aj tak sme stále frajeri akordy a text písně od interpreta Peter Nagy. Zahrejte si píseň Aj tak sme stále frajeri s akordy od interpreta Peter Nagy na kytaru! Sme už starí na rozprávky, ale zase mladí na prehry. Nekŕmte nás tým, čo bolo a čo bude. Aj tak sme stále frajeri. …

Peter Nagy - Aj tak sme frajeri - text a akordy
[G D Bm C Am Em E F A C#m F#m] Chords for Aj tak sme stale frajeri with capo transposer, play along with guitar, piano, ukulele & mandolin.

Aj tak sme stále frajeri akordy - Peter Nagy - …
akordy aj tak sme stale frajeri G D G Aj tak sme stále frajeri. 2. Výroky železných mužov zhrdzaveli záhadnou hrdzou. Už hľadíme stále pravde priamo na pery, chce to len neuhnúť od dverí. Už hľadíme stále pravde priamo na pery, ó Aj tak sme stále frajeri. A E A R: Aj tak sme stále frajeri - stále tí istí frajeri.

Peter Nagy - Aj tak sme stale frajeri | Písničky.cz
Text a akordy k písničce Aj tak sme stale frajeri od Peter Nagy na hudebním serveru Písničky.cz. - Interaktivní on-line zpěvník ve kterém najdete texty, akordy a prstoklady pro spoustu skvělých písniček. Celý zpěvník máte v kapse.

Peter Nagy: Aj tak sme stále frajeri - akordy a text
G D G 1. Sme už starí na rozprávky, Hmi C G ale zase mladí na prehry. Ami D Emi C Nekŕmte nás tým, čo bolo a čo bude. G D G Aj tak sme stále frajeri. 2. Výroky železných mužov zhrdzaveli záhadnou hrdzou. Už hľadíme stále pravde priamo na pery, chce to len neuhnúť od dverí.

Duskor - Aj tak sme stále frajeri [akordy a text na
akordy aj tak sme stale frajeri Akordy a text piesne Aj tak sme stále frajeri od interpreta Peter Nagy. Pozri si akordy, ktoré sú použité v piesni Aj tak sme stále frajeri a nauč sa ju hrať na gitare.

Nagy Peter - Aj tak sme stále frajeri [text a …
Peter Nagy: ukulele akordy k piesni Aj tak sme stále frajeri Transpozícia: G Sme už star D í na rozprá G vky, Bm ale zase C mladí na preh G ry. Am Nekŕmte nás D tým, Em čo bolo a C čo bude.

Přejít >>