http://makeupforyou.cz/

Co když praskne kondom

proč nemít postel pod oknem
výkupní bonus škoda
k čemu slouží počítačová myš
csfd nic jako driv
jazz dock praha

Jsem ráda, že hledáte inspiraci k líčení.

praha cerny most

proč nesedí titulky

1001 arabian nights hrát

elektro praha 6

kde koupit technický líh

kde koupit samolepící suchý zip

proč neodtéká voda z myčky

copy general praha 1

tak fajn youtube

kde končí svět

Michala Němcová Měřínská

Praskl kondom - PAROHÁČI.cz

Jak neotěhotnět, když praskne kondom? Nechci brát pilulku po. raději bych nějaké babské rady které vám pomohi nebo jste o nich jen slyšeli..doufám že tohle někoro neurazí nedivila bych se při vyvolání potratu, ale oplodnění trvá několik dní co jsem četla :)

Vše pro puberťačky - SEX - CO DĚLAT KDYŽ …

Prasklý kondom - zkušenosti? už rozebírají maminky na webu eMimino. Podívejte se na jejich rady a přidejte do diskuze své zkušenosti.

Kondom - fakty, tipy a chyby | Kondomshop.cz

Propleteni jako námořnický uzel a najednou BUM, praskl kondom. Pokud se tato malá nehoda stane na začátku sexu, ještě se nemusí nic stát. V případě, že máte po ruce ještě jeden, romantika může pokračovat. Pokud však praskl během sexu a vy jste si toho všimli až poté, co jste společně vystoupili na Himaláje, máte

Kondomy: fakta, která vás překvapí - iDNES.cz

co když praskne kondom

Ahoj holky, jak vidím tak se to tady diskuzemi o sexu jenom hemží je mi 20, ale v sexu jsem nová, jak se pozná že praskne kondom? Že to vyteče a já to ucítím? Ale co když jsme použili lubrikant, tak to neucítím? Až Vám praskne, tak to poznáš to mi věř .

Jak často praskne KONDOM? Tohle je dobré vědět | …

Co když nám při tom praskne kondom? Od: suzi* 16.03.11 19:36 odpovědí: 10 změna: 27.03.11 11:20 Dobrý den, chtěla bych už spát s mým klukem, protože už to oba moc chceme, ale mně je 14 a antikoncepci ještě předepsanou nedostanu.

Jak neotěhotnět, když praskne kondom? | …

Praskl kondom. Co teď? Pravdou ovšem je, že nejlepší by bylo mít pilulku preventivně pořád u sebe, protože je důležité ji užít co nejdřív po styku nebo eventuálně po znásilnění. Rozhodně nedejte na babské rady. Případné těhotenství nezmizí jen tak samo od sebe.

Praskl vám kondom? Víme, co dělat - Topmagazine.cz

Dobrý den, dnes jsme s přítelem měli chráněný pohlavní styk, je to asi pět nebo šest dní co jsem začala s týdenní pouzou mezi dalším platickem antikoncepce (Sidretella). Bohužel se nám stalo to že kondom který sme měli praskl a zjistili jsme to až když se do mně …

Co se stane,když mi při jízdě autem praskne …

Co dělat, když praskne kondom? zpět na obsah. Když praskne kondom nebo se svleče, riskujete nechtěné těhotenství a přenos pohlavních chorob. Prasklý kondom je pro mnoho lidí hotová noční můra, ale neznamená to ještě konec světa.

Co když nám při tom praskne kondom? - poradte.cz

co když praskne kondom

"Kondom jsem použil asi jednou nebo dvakrát v životě, když jsem skončil v posteli s holkou, kterou jsem znal jen několik hodin. Ne, že bych žil monogamním životem, ale …

ŽENA-IN - Co dělat, když praskne kondom

co když praskne kondom

Manželka byla včera v noci s milencem. Asi si špatně nasadil kondom, no milovali se a když se vystříkal, zjistila že z ní teče semeno. Kondom byl úplně roztržený. Když jsem se ptal co dělali potom tak prý na druhé kolo už si ani nebral kondom a vystříkal se do ní napřímo. Byl jsem z toho v šoku, manželka nic nebere, je nám 30 let, jsme bezdětní a děti chceme, ale

Přejít >>