http://makeupforyou.cz/

K čemu je elektronický podpis

tak šel čas akordy
vso praha
jak hrát pravou rukou na kytaru
proč kluk neodepisuje
tik tak junior

Jsem ráda, že hledáte inspiraci k líčení.

tak fajn hd

burgr jako krava

billa bonus club ztracená karta

online hry zdarma pro malé děti

kde jsme slovensko

když má někdo parohy

notebook jako stolní pc

laver cup proč v praze?

volbeat praha

k čemu jsou zbraně

Michala Němcová Měřínská

Elektronický podpis: Co to je a jak ho získat? - Blog k čemu je elektronický podpis

Je zde zaručena autenticita dokladu a jeho neporušenost, tedy integrita. Elektronický podpis získáte u 3 organizací. Elektronický podpis představuje údaje v datové podobě, které v počítači nahrazují vlastnoruční podpis. Je připojený k datové zprávě nebo je s ní logicky spojený.

Co je eRecept? | Elektronické preskripce

Zákon rozlišuje elektronický podpis, který identifikuje fyzickou osobu, a elektronickou značku, kterou se prokazuje právnická osoba (obdoba firemního razítka). Vedle kvalifikovaného certifikátu se ještě můžeme setkat s komerčním certifikátem , který je však určen pro konkrétní osoby (skupiny osob) a řeší například bezpečné přihlašování .

Elektronický podpis: Co to je a jak ho získat? - Blog

K čemu je dobré mít elektronický podpis. Přestože technologie elektronického podpisu je známá a hojně využívaná, například bankami, skutečně autorizovaný podpisjen velice málo firem či jednotlivců. Přitom jeho opatření zabere minimum času.

K čemu je elektronický podpis v PGP?? - poradna …

Zákon rozlišuje elektronický podpis, který identifikuje fyzickou osobu, a elektronickou značku, kterou se prokazuje právnická osoba (obdoba firemního razítka). Vedle kvalifikovaného certifikátu se ještě můžeme setkat s komerčním certifikátem , který je však určen pro konkrétní osoby (skupiny osob) a řeší například bezpečné přihlašování .

Co to je elektronický podpis? Jak jej získám? Jak s … k čemu je elektronický podpis

K čemu slouží? Elektronický podpis využijete pro komunikaci s: úřady, zdravotní pojišťovnou, okresní správou sociálního zabezpečení. Můžete s ním: podepisovat důležité dokumenty jako jsou smlouvy nebo faktury, žádat o sociální dávky, ucházet se o dotace, podávat stížnosti či odvolání. Jak získat elektronický

K čemu je elektronický podpis? - GRiT

Já, jksem myslel, že ten podpis má fungovat i tak, že pokud někdo pozméní mail po jeho podepsání, tak by ten podpis měl být neplatný. Mám naistalovaný ještě e-podpis OnSign z www.ONSIGN.com a ten funguje normálně. Tak by mne jen zajímalo, jestli to čemu v PGP všichni říkají elektronický podpis opravdu e-podpisem je.

Elektronický podpis – k čemu je dobrý a jak jej získat

Elektronický podpis. K čemu elektronický podpis slouží? Elektronický podpis zajišťuje jednoznačnou identifikaci osoby, která daný dokument podepsala, garantuje nepopiratelnost (vlastník elektronického podpisu je zodpovědný za obsah dokumentu podepsaného svým podpisem) a zajišťuje integritu podepsaných dat. Nakládání s elektronickým podpisem upravuje Zákon č. 227/2000

Elektronický podpis – k čemu je dobrý a jak jej …

Elektronický podpis je nástroj pro identifikaci a autentizaci v prostředí internetu. Více podrobností získáte v článcích: Informace k používání elektronického podpisu (MV ČR) Zákon č. 227/2000 Sb., o elektronickém podpisu (stručný výklad, MV ČR) Elektronický podpis je

ZEP.DISIG.SK - Elektronický podpis bez hraníc k čemu je elektronický podpis

Elektronický podpis (též digitální podpis) je v informatice označení specifických dat, které v počítači nahrazují klasický vlastnoruční podpis, respektive ověřený podpis. Je připojen k datové zprávě nebo je s ní logicky spojen, takže umožňuje ověření totožnosti podepsané osoby ve vztahu k datové zprávě.

Elektronický podpis – Wikipedie

Certifikát pro elektronický podpis umožňuje uživateli pomocí speciálních e-mailových programů (jako třeba Microsoft Outlook nebo Mozilla Thunderbird) vytvářet podepsané emaily. Certifikát si můžete vydat sami, avšak takový certifikát nemá valné ceny, neboť je snadno podvrhnutelný. Útočník si může vydat tentýž certifikát pod vaším jménem.

Kvalifikované certifikáty - Česká pošta

Elektronický podpis bez hraníc. Maximálna povolená veľkosť nahrávaného súboru je 4 MB. Služby Portálu sú dobrovoľným príspevkom spoločnosti Disig, a.s. k rozvoju digitálnych služieb na Slovensku a nie sú financované z verejných zdrojov, ani z fondov EÚ.

Co je elektronický podpis? Jak jej získám a jak s ním

Elektronický podpis je zcela unikátním zapečetěním dokumentu, který smí využívat pouze osoba, na níž byl vystaven certifikát. Ten se skládá ze soukromého a veřejného klíče. Soukromý klíč máte k dispozici pouze vy jako majitelé podpisu. Pomocí něj šifrujete a podepisujete vlastní dokumenty.

Přejít >>