http://makeupforyou.cz/

K čemu slouží kapsička na kalhotkách

proč zakrslý králík dupe
lásko kde jsi
loterie babiš
v jako victoria 1x12
danovy bonus na dite

Jsem ráda, že hledáte inspiraci k líčení.

filmy jako gladiator

ibisek jako zivy plot

motokáry praha

proč jsi smutná

proč mají muži rádi zrzky

minecraft k čemu je dračí vejce

online hry vláček

kde j

jak zabalit láhev jako dárek

dvb t2 praha

Michala Němcová Měřínská

K čemu slouží záhadná kapsička v dámských …

Víte, k čemu slouží tato kapsička na dámských kalhotkách? Víte, k čemu slouží tato kapsička na dámských kalhotkách? Odpověď vás překvapí! by admin Únor 2, 2020, 7:00 pm 18.5k Views. Ještě než vám to prozradíme si zkuste tipnout. Poté pokračujte na následující stranu, kde se důvod dozvíte.

VIDEO: Víte, k čemu slouží kapsička v kalhotkách? …

Určitě všichni nosíte džíny, ale přemýšleli jste někdy o tom, k čemu je na nich našitá malá kapsička? Daniela Orgoníková 25.3.2016, 08:23 Sdílet

Víte, k čemu slouží tato kapsička na dámských …

k čemu slouží kapsička na kalhotkách VIDEO: Víte, k čemu slouží kapsička v kalhotkách? Hlavní účel těchto 6 obyčejných věcí vás překvapí Publikováno: 23.02.2017 Některé věci Tak přesně na tyto zajímavosti vám odpoví následující poučné video, díky němuž budete zase o něco chytřejší! Odhaleno! Víte, co znamenají tyto

Víte, k čemu slouží tato kapsička na dámských …

Pravděpodobně každá žena má doma alespoň jeden kus takových kalhotek. Zajímalo vás někdy, proč máte v kalhotkách menší kapsičku a k čemu vlastně slouží? Dnes vám to povíme!

K čemu slouží záhadná kapsička v dámských …

k čemu slouží kapsička na kalhotkách Víte, k čemu slouží tato kapsička na dámských kalhotkách? Odpověď vás překvapí! Od. Marek M. 7663. Sdílejte. Facebook. Pokud jste žena, určitě alespoň jedny takové kalhotky doma máte. Pokud jste muž, určitě vás zajímá, proč mají některé ženské kalhotky tuto kapsičku.

Víte, k čemu slouží tato kapsička na dámských …

k čemu slouží kapsička na kalhotkách K čemu slouží záhadná kapsička v dámských kalhotkách? Má jednu velmi praktickou funkci. Aktualizováno 11.8.2017, 23:10 11. srpna 2017, 11:29 — Autor: Monika Černá / EuroZprávy.cz Pánské a dámské spodní prádlo se na první pohled liší.

Víte, k čemu slouží tato kapsička na dámských …

K čemu slouží záhadná kapsička v dámských kalhotkách? Má hodně důležitou funkci. 14:05, 24. září 2018 Autor: Lucie Kratochvílová / Globe24.cz. Pánské a dámské spodní prádlo se na první pohled liší. A rozdíly najdete, i pokud se podíváte zblízka.

Tajná kapsa v dámských kalhotkách: Věděly jste, k …

Víte, k čemu slouží tato kapsička na dámských kalhotkách? Odpověď vás překvapí! Od. Marek M. 8187. Sdílejte. Facebook. Důvodů by mohlo být opravdu mnoho. Někteří si mysleli, že jde o tajnou kapsičku, do které si ženy v případu nouze schovávají tampóny nebo kondomy.

Víte, k čemu slouží tato kapsička na dámských …

k čemu slouží kapsička na kalhotkách Důvodů by mohlo být opravdu mnoho. Někteří si mysleli, že jde o tajnou kapsičku, do které si ženy v případu nouze schovávají tampóny nebo kondomy. Mohlo by to …

Víte, k čemu je malá kapsička v dámských …

k čemu slouží kapsička na kalhotkách Každý se asi někdy v životě pozastavil nad tím, k čemu je malinkatá kapsička nad pravou přední kapsou u džínů. Skoro nic se tam nevejde a slouží spíše jako ozdoba. V …

Věděli jste, k čemu doopravdy slouží malá kapsička …

Kapsička v kalhotkách ve skutečnosti slouží jako úhledný doplňkový materiál. Při všívání není totiž u žen logicky možné zašít obě strany. Bylo by to totiž tak trochu nepohodlné. Jeden ze švů tak zůstává nezašitý a vzbuzuje tak dojem kapsičky. Nic víc zatím tentokrát hledat nemusíme.

Malou kapsičku máme na džínách všichni. Víte, k …

Ještě dříve, než vám důvod povíme, zkuste si tipnout. Následně pokračujte ve čtení na druhé straně, kde se přesný důvod toho, proč mají kalhotky tuto malou kapsičku dozvíte.

Víte, k čemu slouží tato kapsička na dámských …

k čemu slouží kapsička na kalhotkách A k čemu tedy malá kapsička slouží? Budete možná překvapeni… Ve skutečnosti se vůbec o žádnou kapsičku nejedná. Jde pouze o vsadku, a to většinou z přírodní látky, která má zajistit větší pohodlí intimních partií. Ty se během dne přirozeně potí, o kalhotky se při chůze třou, jsou citlivé a náchylné k

Přejít >>