http://makeupforyou.cz/

Když jsem já sloužil karaoke

proč je v metru teplo
ach romeo proč jsi romeo
moc výkonná zákonodárná soudní
jako kocky a psi
doktorka plyšáková hry online

Jsem ráda, že hledáte inspiraci k líčení.

lepidlo tik tak

bonus klub vzp

tvrdohlavý jako

k čemu je spotify

bohemiacasino bonus

korunka bonus

film tak jo

krajský soud praha

no deposit bonus 2016

kde směnit srbské dináry

Michala Němcová Měřínská

Když sem já sloužil texty písní - ikaraoke.cz 1. Když jsem já sloužil to první léto, vysloužil jsem si kuřátko za to. A to kuře krákoře běhá po dvoře, má panenka pláče doma v komoře. 2. Když jsem já sloužil to druhé léto, vysloužil jsem si kachničku za to. A ta kačka bláto tlačká a to kuře krákoře běhá po dvoře, má panenka pláče doma v komoře.

Waldemar Matuška - Když jsem já sloužil - karaoke … Když jsem já sloužil to sedmé lé to, vysloužil jsem si botičky za to. A A ty boty do roboty a ta kráva mléko dává a to tele hubou mele a ten vepř jako pepř a ta husa chodí bosa a ta kačka blátotlačka E A a to kuře krákoře, běhá po dvo ře, má panenka pláče doma v komo ře. A E A Když jsem já sloužil

Maxim Turbulenc - Když jsem já sloužil - lyrics - … když jsem já sloužil karaoke Když jsem já sloužil to čtvrtý léto, vysloužil jsem si vepříka za to. A ten vepř jako pepř a ta husa chodí bosa a ta kačka bláto tlačká a to kuře krákoře běhá po dvoře, má panenka pláče doma v komoře. Když jsem já sloužil to pátý léto, vysloužil jsem si telátko za to.

Waldemar Matuška - Když jsem já sloužil - Karaoke … Když jsem já sloužil to čtvrté léto, vysloužil jsem si vepříka za to. A ten vepř jako pepř, a ta husa chodí bosa, a ta kačka bláto tlačká a to kuře krákoře běhá po dvoře, má panenka pláče doma v komoře.

Dagmar Patrasová - Když jsem já sloužil - text když jsem já sloužil karaoke Když jsem já sloužil to osmý léto Vysloužil jsem si botičky za to A ty boty do roboty A ten vůl jako kůl A ta kráva mléko dává A to tele hubou mele A ten vepř jako pepř A ta husa chodí bosa A ta kačka bláto tlačká A to kuře krákoře, běhá po dvoře Má panenka pláče doma v komoře

Dagmar Patrasová - Když jsem já sloužil - text 1. lekce kytary – Když jsem já sloužil Tuto lidovou píseň proslavil již Waldemar Matuška se svou manželkou na albu Kluci do nepohody v roce 1976. O mnoho let později se o její slávu zasloužila také skupina Maxim Turbulenc.

Když jsem já sloužil - karaoke piano - YouTube Když sem já sloužil karaoke texty. Získej karaoke texty Když sem já sloužil, které tolik milujete.Seznam obsahuje karaoke texty, texty starších písní i texty horkých novinek Když sem já sloužil.Nauč se všechna slova své oblíbené skladby nebo rozjeď vlastní karaoke party dnes v noci :-).

Když jsem já sloužil | jenProDěti.cz když jsem já sloužil karaoke 8. Když jsem já sloužil to osmý léto, vysloužil jsem si botičky za to. a ty boty do roboty, A ten vůl jako kůl, A ta kráva mléko dává, A to tele hubou mele, A ten vepř jako pepř, A ta husa chodí bosa, A ta kačka bláto tlačká a to kuře krákoře běhá po dvoře, má panenka pláče doma v komoře.

Maxim Turbulenc - Když jsem já sloužil - lyrics - … 1. Když jsem já sloužil to první léto, vysloužil jsem si kuřátko za to. A to kuře krákoře běhá po dvoře, má panenka pláče doma v komoře. 2. Když jsem já sloužil to druhé léto, vysloužil jsem si kachničku za to. A ta kačka bláto tlačká a to kuře krákoře běhá po dvoře, má panenka pláče doma v komoře.

Kdyz jsem ja slouzil texty písní - ikaraoke.cz Když jsem já sloužil to čtvrté léto, vysloužil jsem si vepříka za to. A ten vepř jako pepř, a ta husa chodí bosa, a ta kačka bláto tlačká a to kuře krákoře běhá po dvoře, má panenka pláče doma v komoře.

Kdyz jsem ja slouzil texty písní - ikaraoke.cz když jsem já sloužil karaoke 8. Když jsem já sloužil to osmý léto, vysloužil jsem si botičky za to. a ty boty do roboty, A ten vůl jako kůl, A ta kráva mléko dává, A to tele hubou mele, A ten vepř jako pepř, A ta husa chodí bosa, A ta kačka bláto tlačká a to kuře krákoře běhá po dvoře, má panenka pláče doma v komoře.

Když jsem já sloužil - Michaela Medek Jestlipak víte, jak dlouho sloužil mládenec, než si vysloužil svou panenku? Devět let! Znáte všechny sloky oblíbené písničky Když jsem já sloužil? Pokud ne, vytiskněte si náš list s kompletním textem, notovým zápisem i akordy.

Waldemar Matuška - Když jsem já sloužil - … Když jsem já sloužil to osmý léto Vysloužil jsem si botičky za to A ty boty do roboty A ten vůl jako kůl A ta kráva mléko dává A to tele hubou mele A ten vepř jako pepř A ta husa chodí bosa A ta kačka bláto tlačká A to kuře krákoře, běhá po dvoře Má panenka pláče doma v komoře. Když jsem já sloužil

Přejít >>