http://makeupforyou.cz/

Když mám hlad utrhnu si malej kousek

online hry bubbles
k čemu slouží bitcoin
stoupá tak pojď tam
jak hrát štiřín
fantastická zvířata kde najít site:csfd.cz

Jsem ráda, že hledáte inspiraci k líčení.

co dělat když nefunguje klávesnice na notebooku

k čemu je dobrý vitamín c

proč existují přirozené monopoly

tak jak to vidíš?

kdybych tak byl rothschild text

kde koupit župan

valcha jako dekorace

kde udělat oslavu narozenin

k čemu je git

hledací hry online

Michala Němcová Měřínská

Albatrosmedia.cz - knihy, internetové knihkupectví

Když mám hlad, utrhnu si malej kousek. A když se potřebuju soustředit, utrhnu si větší.“ Kdo v devadesátkách nežvýkal spolu s Jardou Jágrem, jako by nebyl. V televizi běželo Beverly Hills 90210 a všude zuřily dramatické bitvy o pogy.

INFO.CZ | O Ledeckou se dle expertů firmy poperou. …

když mám hlad utrhnu si malej kousek "Když mám hlad, utrhnu si malej kousek, když se potřebuju soustředit, utrhnu si větší," radil vlasatý Jaromír Jágr v reklamě na tehdy nejoblíbenější žvýkačku Bubble Tape, ze které jste si mohli odmotat jak velký kus jste chtěli. Bylo taky normální jíst papír, samozřejmě ten jedlý.

VIDEO To měl ještě Jágr ´háro´. A nejslavnější …

když mám hlad utrhnu si malej kousek Dodnes si pamätám, ako dávali reportáž o All Stars Game. Bol tam zostrih nielen zápasu, ale aj dovednostných súťaží. Žral som každý záber. Do toho o pauze reklama Džegra na americkou žvejkačku a jeho slávne:"Když mám hlad, utrhnu si malej kousek. A když se potřebuju soustředit, utrhnu si větší." Nostalgia jak sviňa!

Roumenův Rouming - Zábavné a zajímavé obrázky - …

u ty druhy nema to bejt na opak kdyz mam hlad utrhnu si malej kousek kdys se chci soustredit tak vetsi XD na opak by to znelo o trosku lip Králokat (neregistrovaný) (30.7.2011 | 12:04) 198 0 Toecutter: Běž pohonit camprdlíka a nech těch siláckých řečí, děcko.

Jednačtyřicetiletá ´naivka´ opět v hlavní roli, končící

když mám hlad utrhnu si malej kousek Kdyz mam hlad, utrhnu si malej kousek, kdyz se potrebuju soustredit, utrhnu si vetsi. Vzdycky jsem si rikal, jestlipak to Jarda nedela naopak kdo_to_taky_dela.jpg ( Zoltan ) R (3.5.2011 13:50)

Pravidla Klubu rváčů | GAMES.CZ

Máte hlad, ale řešíte, zda byste měla nebo spíše neměla něco sníst. Máte chuť třeba na sušenku nebo na kousek domácí bábovky. Vy si, protože jíte zdravě, dáte raději jablko. Poté, co jej sníte, vás však za chvilku sužuje pocit neukojení vašich chuťových potřeb a máte stále hlad.

Číslo 68 má narozeniny. Tady je 48 věcí, které byste …

když mám hlad utrhnu si malej kousek Když mám hlad, utrhnu si malej kousek. Když se potřebuju soustředit, utrhnu si větší.“ To jsou nezapomenutelná slova, která si z dnes již legendární reklamy, jež vznikla v …

VIDEO: Kamera jede, Jágr se usmívá. Slavný hokejista …

když mám hlad utrhnu si malej kousek mám nejradši tuhle. Měří skoro dva metry, takže si mohu utrhnout, kolik chci. Když mám hlad, utrhnu si malej kousek, když se potřebuju soustředit, utrhnu si větší. Bubble Tape je pro borce, kteří se dokáží sami rozhodovat. Pro přehrání videa klikněte ZDE…

Staré reklamy s Jaromírem Jágrem | DrsnýSvět.cz

Jeho „když mám hlad, utrhnu si malej kousek“ v reklamě na žvýkačku Bubble Tape se vrylo do paměti všem marketérům, kteří se od té doby snaží vymyslet podobně chytlavou linku. Jágr ale na reklamu nezanevřel. V roce 2013 se objevil s kostí v ruce po boku Andreje Babiše v reklamě na Vodňanské kuře.

Pavel Roth a Iva Hajnová - Potmě si tě najdu - …

"Když mám hlad, utrhnu si malej kousek, když se potřebuju soustředit, utrhnu si větší," radil vlasatý Jaromír Jágr v reklamě na tehdy nejoblíbenější žvýkačku Bubble Tape, ze které jste si mohli odmotat jak velký kus jste chtěli. Bylo taky normální jíst papír, samozřejmě ten jedlý.

Neustálý pocit hladu | uLékaře.cz

když mám hlad utrhnu si malej kousek A když mám hlad, utrhnu si malý kousek…“ Jágrova nejkultovnější reklama z ryzích devadesátek. Jágr a Gelactive „Kdybych se o svoje klouby nestaral, nikam bych to nedotáhl,“ říká Jágr v reklamě na kloubní výživu, která se natáčela na zimním stadionu ve Slaném.

Celebrity a reklama: Tváře za milióny - Šíp

když mám hlad utrhnu si malej kousek Někdo tvrdí, že i jablka, že po nich bývá hlad, to znamená, že když si dám rýži, že si téhle přílohy mám dát víc na talíř, než třeba, kdybych si dával brambory nebo knedlíky nebo těstoviny? MUDr. Kateřina CAJTHAMLOVÁ, dietoložka-----Tak, já zkusím odpovědět.

RETRO! Tyhle sladkosti byly kdysi hitem! Kupujete si …

když mám hlad utrhnu si malej kousek Zdravím, Mám furt hlad, mám ten pocit že se chci najíst i když jsem plný a častěji mě bolí v břiše kvůli hladu, dříve jsem nemusel jíst snad 6-8 hodin nyní max po …

Co je to hlad a jaká jídla ho způsobují? | Region

Nutno podotknout, že od doby, kdy natočil legendární reklamu na žvýkačky, ve které zcela amatérským hlasem děl: „Když mám hlad, tak si utrhnu malej kousek, když se potřebuju soustředit, tak velkej kousek!“ urazil obrovský kus cesty. A je také pravda, že s reklamní branží spolupracoval i dříve s radostí.

Přejít >>