http://makeupforyou.cz/

Měsíční jízdenka praha

tak spinkej akordy
jak vyhrát ve sportu
když andělé pláčou
online výukové hry pro děti
5d kino praha

Jsem ráda, že hledáte inspiraci k líčení.

hotel intercontinental praha

kde se podává daňové přiznání

lucky day loterie

láska jako životní styl

trivago praha

13 důvodů proč 2

proč se new yorku říká velké jablko

kde najdu číslo karty

sonic x hry online

k čemu jsou dobré chytré hodinky

Michala Němcová Měřínská

Typy jízdenek | České dráhy měsíční jízdenka praha Turistická jízdenka na 24 hodin stojí 110 Kč, na tři dny 310 Kč. Podrobné informace o jednotlivých cenách naleznete v sekci Jízdné na stránkách Dopravního podniku. Pro pravidelné cestování po městě je cenově nejvýhodnější Lítačka s nahraným kupónem pro dané období (měsíční, čtvrtletní, roční).

Přenosné předplatné jízdné | Pražská integrovaná … měsíční jízdenka praha pozn. Platí vždy ode dne narozenin uvedeného věku do dne předcházejícího dni narozenin uvedeného věku. x Pro děti od 6 do 15 let pozn. a Seniory od 65 do 70 let pozn., kteří jsou držiteli opencard s nahraným platným „Dokladem o nároku na zvláštní ceny jízdného“ (cena dokladu 120 Kč), je cena jízdného pro cesty po Praze (tarifní pásma P, 0 a B) 0 Kč. Dětem od 6

Jízdné v příměstské dopravě | Pražská integrovaná … Cestující si sám volí začátek platnosti jízdenky. Již neplatí dříve zažité, že měsíční jízdenka platila pouze od prvního kalendářního dne v měsíci (či období) do posledního. V současnosti si můžete zakoupit jízdenku například od 21. července do 20. srpna.

Jízdné v MHD Praha | Pražská integrovaná doprava Cena měsíční jízdenky po Praze a do pásma 1 (1 odpověď) Jak si zařídit průkaz že mi je 15 na slevu jízdného na autobus? (2 odpovědi) Zítra se chystám na vyjížďku, na motorce, kam by jste mně navedli, kde se mám jet podívat? (12 odpovědí) Kolik stojí měsíční vlaková jízdenka? (3 odpovědi)

Stačí jedna jízdenka - IDSOK.cz Přenosné předplatné jízdné Standardně je potřeba při pořizování předplatného jízdného poskytnout své osobní údaje a fotografii.

Městská hromadná doprava (Portál hlavního města … Vázaná jízdenka. Jízdenka za nejnižší možnou cenu. Čím dřív ji koupíte, tím víc ušetříte. Jen je nutné cestovat předepsaným vlakem, ke kterému se jízdenka váže.

Ceník jízdného | metro praha SMS jízdenka je přestupní a její platnost je 90 minut nebo 30 minut nebo 24 hodin nebo 72 hodin. Podmínky používání SMS jízdenky. SMS jízdenka platí jako přestupní na území hl. m. Prahy, a to pouze v pásmu P. Neplatí v pásmu 0 vč. B a ve vnějších tarifních pásmech (na příměstských linkách PID).

Měsíční jízdenka | VVO-Navigator - Ihr … Sejf jízdenka. Základní podmínkou pro nákup Sejf jízdenky je aktivace aplikace Sejf v mobilním komunikačním zařízení. Daňový doklad Sejf jízdenky si cestující vystavuje individuálně dle své potřeby, a to dle pokynů aplikace na internetovém portálu www.jizdenka.cb-mobil.cz.

Jízdné | Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová … Jízdenka IDSOK. S jízdenkou IDSOK můžete cestovat všemi dopravními prostředky objednávanými Olomouckým krajem, a to osobními, spěšnými vlaky, rychlíky a expresem Českých drah a.s., vlakem RegioJet, příměstskými autobusy a MHD v Šumperku, Zábřehu, Olomouci, Přerově, Prostějově a …

Přejít >>