http://makeupforyou.cz/

O princezně jasněnce a létajícím ševci kde se natáčelo

vložení funkce když do funkce když
k čemu slouží wan port
k čemu slouží di box
eon.cz/bonus
superhry.cz bubble shooter online hry zdarma

Jsem ráda, že hledáte inspiraci k líčení.

parkování na letišti praha

pivovar ossegg praha

co když jsem těhotná

bonus bona, s.r.o

tak kam

specialized praha

kde lze ověřit podpis

účtenková loterie ministerstvo financí

proč platit sociální pojištění

vyšehrad praha

Michala Němcová Měřínská

O princezně Jasněnce a létajícím ševci | Filmová …

O princezně Jasněnce a létajícím ševci: Takhle vypadají po 30 LETECH! Aktualizováno 16.06.2017. Zdroj: Archiv TV Nova Poznali jste místa, kde se natáčela pohádka Princ a Večernice? Sdílet Tweet. TV Nova. Nova Jak škodí krémy s ureou a jiné mýty o atopickém ekzému! jedná se o další rekord! Data o

Českolipsko jako pohádková země. Kde se natáčelo

o princezně jasněnce a létajícím ševci kde se natáčelo Přečtěte si o tématu "o princezně jasněnce kde se natáčelo".Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam nejoblíběnějších článků s klíčovými slovy "o princezně jasněnce kde se natáčelo", které hledáte.V naší encyklopedii najdete články, fotografie i videa k tématu "o princezně jasněnce kde se natáčelo".

O princezně Jasněnce a létajícím ševci (1987) - Popis

HOLANY - O princezně Jasněnce a létajícím ševci „Ale já nejsem žádný anděl, Jasněnko, já jsem přece obyčejný švec." Střecha, ze které Jíra poprvé vzlétnul, patří zámečku Vřísek u Holan, natáčelo se i na nedaleké zřícenině hradu Vítkovec. HRAD HOUSKA - O svatební krajce

O princezně Jasněnce a létajícím ševci :-) - Diskuze

Tím nejznámějším, který se zde točil, je zřejmě pohádka O princezně Jasněnce a létajícím ševci (1987). Natáčelo se zde také pokračování oblíbeného seriálu Václava Vorlíčka Arabela se vrací aneb Rumburak králem Říše pohádek.

O princezně Jasněnce a létajícím ševci - …

FOTO: O princezně Jasněnce a létajícím ševci Kde všude se natáčelo? Mnoho scén pochází z barrandovských ateliérů (kde byl vytvořen např. trůnní sál, interiér chaloupky nebo čarodějnické jeskyně či palác Sluneční paní) a exteriéry se natáčely na různých místech republiky.

Test: Na kterém hradu se natáčelo? - …

Přečtěte si o tématu "o princezně jasněnce kde se natáčelo".Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam nejoblíběnějších článků s klíčovými slovy "o princezně jasněnce kde se natáčelo", které hledáte.V naší encyklopedii najdete články, fotografie i videa k tématu "o princezně jasněnce kde se natáčelo".

O princezně jasněnce kde se natáčelo - vše o …

Pohádka režiséra Zdenka Trošky O princezně Jasněnce a létajícím ševci z roku 1987 je o ševci, který si vyrobil křídla z kůže a mohl tak létat. Vypadal sice jako čert, ale i přesto okouzlil princeznu, kterou musel vysvobodit z moci dvou čarodějnic. Pohádka je natočena na motivy klasické předlohy Jana Drdy.

O princezne jasnence a letajicim sevci kde se …

Přečtěte si o tématu "kde se natacelo o princezně jasněnce a létajícím ševci".Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam nejoblíběnějších článků s klíčovými slovy "kde se natacelo o princezně jasněnce a létajícím ševci", které hledáte.V naší encyklopedii najdete články, fotografie i videa k tématu "kde se natacelo o

O princezně jasněnce kde se natáčelo - vše o tématu

o princezně jasněnce a létajícím ševci kde se natáčelo Kde se natáčel film O princezně Jasněnce a létajícím ševci, ve kterém účinkují Jan Potměšil, Lubor Tokoš, Helena Růžičková, Yvetta Blanarovičová. Film byl natočen v roce 1987. Mezi státy, kde byl film natáčen patří Československo.

Kde se natacelo o princezně jasněnce a létajícím …

Byla použita i loutka Jíry o velikosti 40 cm. Ve scéně, kde Jíra letí za princeznou na hrad, je v jednom záběru vidět vlasec u nohou, který ho drží. Na pohádku O princezně Jasněnce a létajícím ševci se můžete těšit v sobotu 28. 12. 2019 od 17:55 a poté v repríze 31. 12. 2019 od 12:45 na Nově.

Přejít >>