http://makeupforyou.cz/

Proč jsem to nedostala

k čemu je filtr
pavel callta tak promin ke stazeni
bonus equa bank
proč jsem tak línej
bonus malus wiki

Jsem ráda, že hledáte inspiraci k líčení.

tak se mi vtirej

nerf hry online zdarma

online hry ke stažení zdarma

jak hrát bowling youtube

vscht praha

mafia jen tak pro radost pristav

k čemu je zákaznická karta české pošty

kde se ubytovat v new yorku

praha památky

k čemu je share it

Michala Němcová Měřínská

Nedostala jsem menstruaci už 4 měsíce - Proč?

no tak trochu jsem doufala, že tu potkám někoho, kdo má taky nepravidelný cyklus a poradí mi, kdy si dělal test. Test jsem si dělala a jsem objednaná na gynekologii. Ale to, že jsem si test dělala by ses dozvěděla, kdyby sis přečetla celou diskuzi ;) Navíc nechápu, proč

ŽENA-IN - SOS!!! Nedostala jsem to!!!

Věřila jsem, že ví, co dělá, dala jsem se i přesvědčit, že za rozházeným cyklem je stres, kterého jsem tehdy měla fakt dost. Nakonec jsem se naštvala a našla si jinou gynekoložku. Ta mě poslala na vyšetření vaginálním ultrazvukem s pořádnou rozlišovací schopností, kde našli cystu na vaječníku jak hrom.

Mám pravidelnou mestruaci, tak proč jsem to …

Ahoj Míšo, pokud jsi nedostala menstruaci již 4 měsíce, tak by jsi měla jít na gynekologii. Já vím, že jsi v pubertě a je ti teprve 16 roků, ale i tak to není naprosto normální. Když holkám v pubertě vynechá menstruace, tak je to na jeden měsíc. Nebo se jenom opozdí.

Nedostala jsem to, i když beru antikoncepci - …

Nedostala jsem to, těhotenství nebo změna životního stylu? Dobrý den, Trápí mě malý problém. Mám 5 dni spozdeni. Dělala jsem si test dvakrát po třech dnech a negativní. Těhotná být teoreticky mužu, proto jsem si udělala dva testy, nechráněný sex jsem měla, ale to už i predtim a nikdy k těhotenství nedošlo

Nedostala jsem menstruaci | uLékaře.cz

menstruaci mám už tak od 10 ted je mi 14 a vzdycky jsem ju mnela jakstaks pravidelnou. Od minulého roku jsem zhubla 16 kg protože jsem mnela nadvahu, vázila jsem 77 kg a ted mam tedy 61. Muj problem je ze jsem to mnela dostat uz tak pred dvema mesici a porád jsem to nedostala, jsem nekdy stresu, abych nepribrala a prakticky se vazim kazdy

9 důvodů, proč jste stále nedostala menstruaci: A

Nedostala jsem to, i když beru antikoncepci už rozebírají maminky na webu eMimino. Podívejte se na jejich rady a přidejte do diskuze své zkušenosti.

Příčiny opožděné menstruace - Žena.cz - magazín …

Nebylo by krásné, kdyby jste měla v kalendáři zakroužkovaný přesný den, kdy dostanete menstruaci a den, kdy vám skončí? Mohla byste si naplánovat dovolenou tak, aby vás tam nečekaná návštěva nepřepadla a nezkazila vám čas, na který jste se tak těšila. Cyklus má sice 28 dnů, ale podle lékařů není neobvyklé, pokud přijde menstruace mezi 24 - 31 dnem.

Nedostala jsem to, těhotenství nebo změna …

proč jsem to nedostala Mám pravidelnou mestruaci, tak proč jsem to nedostala? Když jsem dostala první menstruaci, bylo všechno v pohodě. Druhou jsem dostala pravidelně, tak i třetí a čtvrtou. Tu pátou jsem měla dostat před týdnem a půl. Nevím, jaktože se mi to tak zpozdilo.

Nedostala jsem to - Poradna pro ženy a dívky - …

Zdravím, měla jsem to včera dostat ale nedostala jsem to, většinou to mívám pravidelně. Minulé úterý jsem byla s mým prvním přítelem a navzájem jsme se uspokojovali, na sex nedošlo. Nejdřív já jeho a asi po půl hodině on mě. Je možné, že se mu spermi

Jsem hloupá? Nejde mi škola a špatně se učím | …

Nedostala jste menstruaci? 1) Je třeba si udělat těhotenský test - je-li pozitivní, pak jste zcela jistě těhotná a je vhodné se objednat ke svému gynekologovi. Nemáte-li bolesti a gravidita je žádoucí, pak se rozhodně vyplatí první návštěvu naplánovat nejdříve za 2 týdny od vynechání menstruace.

Přejít >>